عماران کلیپ

در این وب سایت سخنرانی ها و کلیپ های نابی از حضرت امام خامنه ای و عماران رهبری مخصوصا استاد عباسی و استاد پناهیان و استاد رحیم پور ازغدی قرار میگیرد.

در این وب سایت سخنرانی ها و کلیپ های نابی از حضرت امام خامنه ای و عماران رهبری مخصوصا استاد عباسی و استاد پناهیان و استاد رحیم پور ازغدی قرار میگیرد.

عماران کلیپ
آخرین مطالب
پربیننده ترین مطالب
محبوب ترین مطالب

۳ مطلب در مرداد ۱۳۹۴ ثبت شده است

امام خامنه ای

دریافت کلیپ : کلیپی مهم از امام خامنه ای(مد ظله العالی) : چه این متن برجام تصویب بشود چه نشود اجازه هیچ گونه سو استفاده از آن داده نخواهد شد / اجازه هیچ گونه خدشه در اصول انقلاب اسلامی را به کسی نمی دهیم / قابلیت های دفاعی و حریم امنیت کشور به فضل الهی حفظ خواهد شد / جمهوری اسلامی ایران هرگز تسلیم زیاده خواهی دشمن نخواهد شد

دریافت کلیپ : کلیپی مهم از امام خامنه ای(مد ظله العالی) : با توجه به این مذاکرات در هر صورت سیاست ما در مقابل دولت مستکبر آمریکا هیچ تغییری نخواهد کرد / چه این متن تصویب بشود چه نشود ما از حمایت دوستانمان در منطقه دست نخواهیم کشید.

دریافت کلیپ : کلیپی مهم از امام خامنه ای(مد ظله العالی) : سیاست های آمریکا با سیاست های جمهوری اسلامی ایران در منطقه 180 درجه اختلاف دارد/ می گویند در مذاکرات ایران را تسلیم کردیم تسلیم ایران را مگر به خواب ببینند / آمریکایی ها مجاهدان حزب الله لبنان را متهم به تروریست می کنند و از رژیم کودک کش صهیونیست حمایت می کنند با چنین سیاستی چگونه می شود به توافق رسید؟

امام خامنه ای

دریافت کلیپ صوتی : دشمن را بشناسیم / آمریکا اتم مصادیق استکبار است .

پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR کلیپ صوتی «مدال رذالت» را درباره‌ی یکی از مهم‌ترین مصادیق اشتباهات آمریکا در قبال ایران یعنی نابود کردن مسافرین هواپیمای مسافربری به‌وسیله‌ی شلیک موشک از دریا، منتشر می‌کند.

امام خامنه ای

دریافت کلیپ صوتی : پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR کلیپ صوتی «ایستادیم» را درباره‌ی مقاومت و ایستادگی ملت ایران در مسئله‌ی هسته‌ای منتشر می‌کند. رهبر انقلاب در خطبه‌های نماز عید فطر تأکید کردند مقاومت ملت ایران شش قدرت امروز دنیا را ناچار کرد تا ادامه‌ی صنعت هسته‌ای در کشورمان را بپذیرند.