عماران کلیپ

در این وب سایت سخنرانی ها و کلیپ های نابی از حضرت امام خامنه ای و عماران رهبری مخصوصا استاد عباسی و استاد پناهیان و استاد رحیم پور ازغدی قرار میگیرد.

در این وب سایت سخنرانی ها و کلیپ های نابی از حضرت امام خامنه ای و عماران رهبری مخصوصا استاد عباسی و استاد پناهیان و استاد رحیم پور ازغدی قرار میگیرد.

عماران کلیپ
آخرین مطالب
پربیننده ترین مطالب
محبوب ترین مطالب

۷۷ مطلب در آذر ۱۳۹۳ ثبت شده است


استاد پناهیان

دریافت کلیپ صوتی : تنها مسیر قسمت اول جلسه 16

آیت الله علم الهدی

دریافت صوت سخنرانی : این سخنرانی آیت الله علم الهدی بسیار مهم است و نکات بسیار مهمی از مظلومیت پیامبر اسلام و امام حسن (ع) مطرح کردند.

استاد پناهیان

دریافت : تنها مسیر قسمت اول جلسه 22

استاد پناهیان

دریافت : این کلیپ صوتی بسیار زیباست حتما گوش کنید .

تحلیل سریال استراتژیک 24

دریافت فیلم نقد و بررسی سریال 24 : سریال ۲۴ از سال ۲۰۰۱  در 9 فصل ساخته شده و دارای 204 قسمت می‌باشد. این سریال توسط ۴ نفر کارگردانی شده است.

نقش اول این داستان «جک باور» در اداره ی  CTU(واحد ضد تروریستی) شاخه ای از سازمان CIA مشغول به کار است(که البته شاخه ای شبیه آن با نام دیگر در این سازمان وجود دارد) و هر فصل یک روز از زندگی او را، در حال مبارزه با یک نقشه ی تروریستی بزرگ نشان می‌دهد. هر قسمت از سریال، یک ساعت از روز جک پاور را نشان می‌دهد و در قسمت ۲۴، یک روز بحرانی جک پاور به پایان می‌رسد…

قطار سریال ۲۴  به صورت هم زمان ، روی دو ریل سیاست و امنیت حرکت می‌کند. ریل امنیت  که در دو مکان کاخ سفید و CTU(واحد ضد تروریست فدرال) تعریف می‌شود ،در نسبت با سیاست رقم می‌خورد.

فتنه گران

دریافت کلیپ صوتی : این کلیپ صوتی را حتما گوش کنید و تا حد امکان نشر دهید و بصیرت افزایی کنید .

امام خامنه ای

دریافت : این کلیپ بسیار مهم است حتما ببینید.

امام خامنه ای و استاد پناهیان

دریافت کلیپ صوتی : این کلیپ صوتی بسیار زیباست حتما گوش کنید .

آیت الله علم الهدی

دریافت صوت : مشکل نظام استکباری آمریکا با جمهوری اسلامی ایران سرقضیه هسته ای و قدرت دفاعی ما نیست آنها با اصل اسلام مشکل دارند .این سخنرانی در تاریخ 1393/9/25 برگزار شده است در مشهد مقدس جلسه خصوصی.

شریعتمداری

دریافت بخش دوم : این فیلم بسیار مهم است و حاج حسین شریعتمداری افشاگری های جالبی می کنند حتما گوش کنید .

دریافت بخش اول : بخش اول این فیلم قبلا منتشر کرده بودم که لینکش را اینجا هم میگذارم.